WestCup 2017

WestCup

Tímto vás srdečně zveme do západních Čech již na 5. ročník mezinárodních víceetapových závodů v orientačním běhu pro zkušené závodníky i začínající orienťáky.

Jako každým rokem vám nabízíme nezapomenutelné zážitky, příjemnou atmosféru, lahodné občerstvení, zajímavé ceny a v neposlední řadě také Putovní pohár, který si jako vždy odnese ten nejúspěšnější oddíl.

Avšak jak praví staré rčení: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Závody se uskuteční v nádherných horských lesích v okolí Nejdku. Centrum bude na louce u obce Rudné. Přesné umístění najdete ZDE

Terén je mírně kopcovitý, rozvrtaný důlní činností a setkáte se zde nejen s kamenitými svahy a rozsáhlými porosty, ale také s nebezpečně vyhlížejícími močály.

Zažijete zde nejen závody na běžných tratích, ale také místní specialitu v podobě volného pořadí kontrol a všemi milovaný noční závod, kde přežijí jen ti nejodvážnější!

Jsme si zcela jisti, že po absolvování našich tratí budete nesmírně znavení, a proto vám nabízíme možnost přespat přímo na shromaždišti ve vlastním stanu, či dokonce pod širákem.

Závody se uskuteční první víkend v září, tedy 1.-3.9. 2017. Ať už máte v plánu cokoliv jiného, ještě není pozdě vše zrušit a přijet k nám. Nebudete litovat!

Bližší informace najdete zde: ORIS – WestCup 2017

Sponzori