Tio Mila 2017

Tio Mila 2017 , ( TIO je ve švédštině číslovka deset)

A tak jsme začali stylově – Deset dnů na severu, deset náročných tréninků, deset hodin strávených na trajektech, 2600 km v autě a závod Tio Mila 2017 v Göteborgu (Partille). To zdaleka nebylo vše, došlo i na nákupy ve městě Skina – Kenne, výlet okolo jezera Hedgärdessjön v kraji Mark s nádhernou scenérií, koupání v místním bazénu a relax v aquaparku ve městě Borås (centrum závodů O’ringen v roce 2015). U koupání v bazénus teplou vodou to neskončilo a po jednom tréninku nedaleko moře (Stråvalla) došlo i na koupání v moři za ne zrovna ideálního počasí (voda 5°C, vzduch 8°C, vítr)

Po celou dobu jsme vystřídali asi všechny druhy počasí od sněžení až po modrou oblohu, ranní mráz, déšť i trvalejší. Sestava starších žáků a dorostenců je odolná – nikdo nemarodil.


Sestava:

Tereza Kinkorová, Šimon Mayer, Kaťa Černá, Klára Marešová, Radim Tokár,                Iva Nádeníčková, Nick Newiak, Regina Tokárová, Lukáš Richtr, Pavla Nádeníčková,       Šimon Kurz, Eliška Fišarová, Filip Šauli, Markéta Staňková


Trenéři, kuchaři, tlumočníci,dokumentáristi, fotografové, řidiči, účetní a v jádru ne až tak důležití:

Josef Nádeníček, Fanda Kolovský, Aleš Richtr, Marcela Staňková

Ubytování jsme měli zajištěné u našich švédských přátel na jejich oddílové chatě OK Mark, která byla kompletně vybavená pro naši potřebu, kuchyň, 2x koupelny, klubovna, společenská místnost a dokonce saunana kterou se našel čas jen jednou.

Na závěr celého soustředění jsme se přesunuli na shromaždiště závodu Tio Mila 2017, kde byl odstartován v 10.30 závod –TioMila2017 závod „youth realy“ Excelentně běželo naše první družstvo a pro ostatní to byla zkušenost ze severských závodů, který oproti loňsku nabral na obtížnosti.

Výsledky ze závodu

Czech West O-team byl založen po vzájemné dohodě pro účel reprezentace západočeské oblasti.

Závěrem jen pár postřehů: Kolektiv byl perfektní a po delší době se i příjemně a humorně projevoval. Na některé hlášky v lese při tréninku a i odpoledne na chatě se prostě nedá zapomenout. (Kačka, Fíla) Dokonce došlo i na kulturu ( zpěv a divadlo- Kačka, Regi)

Tak příští rok………….

FOTO je ZDE


Napsat komentář